Newsy od Papaja

Aktualności

PAPAJ-EKO_900x600_acf_cropped

ZDROWA ŻYWNOŚĆ-PRODUKTY EKOLOGICZNE – dostępne w Bytowie!

04 grudnia 2017

Zapraszamy Państwa do pierwszego w Bytowie sklepu oferującego zdrową żywność z ekologicznych upraw!
✔ ryże, kasze makarony
✔ płatki żytnie, owsiane,ryżowe, orkiszowe, gryczane, ryżowe
✔ bardzo szeroki asortyment przypraw bez chemii
✔ ekologiczne kawy, herbaty w tym wspomagajęce prace wątroby, yerba mate, oczyszczające, fitness itp.
✔ ksylitol, eytrytol, cukier kokosowy
✔ miody i konfituru
✔ suszone owoce
✔ i wiele innych

Zatem sklep PAPAJ Bytów .:suplementy i odżywki:. to już nie tylko sklep z wyselekcjonowanymi suplementami, ale także miejsce, w którym zadbamy by wasza dieta była urozmaicona, a przede wszystkim zdrowa.

SKLEP PAPAJ

UL. SIKORSKIEGO 15(OBOK PEPCO)

77-100 BYTÓW

MMA FURIA BYTÓW

MMA FURIA BYTÓW, czyli dwa miesiące MMA w Bytowie za nami.

02 grudnia 2017

Dokładnie 2 października odbył się pierwszy trening MMA w Bytowie pod okiem head coach’a Artura Smarzyńskiego. Chwilę później do kadry trenerskiej dołączył Mateusz Pawlik, który zajmuje się stójkowymi umiejętnościami furiatów.

Aktualnie cała nasza grupa liczy ok 35 zawodników (w tym dwie zawodniczki). Cała grupa pracuje bardzo ciężko, a z treningu na trening widać ogromny progres  całej grupy.  MMA to nie bijatyka spod baru. To ogromny wkład pracy zawodników. Wyczerpująca rozgrzewka, ogromny zestaw ćwiczeń gimnastycznych, siłowych, kondycyjnych, które wykonujemy przeplatając je z technikami brazylijskiego jiu jitsu, zapasów, boksu, kickboxingu judo, czy muay thai.

Cele naszej ekipy są bardzo ambitne i już na początku przyszłego roku pierwsi reprezentanci bytowskiej sekcji MMA będą walczyć na turniejach sztuk walki zarówno w formule MMA jak i ADCC i K1. Dlatego też w trakcie realizacji są już klubowe stroje, które przygotuje dla nas renomowana firma Extreme Hobby.

W naszym klubie będą odbywały się seminaria prowadzone przez najlepszych zawodników i trenerów sztuk walki w Polsce (i nie tylko).

Grupa aktualnie trenuje 3 razy w tygodniu:

-PONIEDZIAŁEK 19:00-20:30 : SUBMISSION FIGHTING

-ŚRODA 19:00-20:30: K1

-CZWARTEK 19:00-20:30: MIXED MARTIAL ARTS (MMA)

Dodatkowo odbywają się poranne indywidualne zajęcia (BOKS, MMA, BJJ, K1).

Więcej informacji na temat zajęć uzyskacie w sklepie PAPAJ suplementy i odżywki w Bytowie na ul.Sikorskiego 15, poprzez klubowy fanpage:  https://www.facebook.com/MMAFURIABYTOW lub u trenera podczas treningu.

MPGAINER DO

MEGA PROMOCJA! MusclePharm Combat Gainer Black 2270g!

13 maja 2017

Tylko w naszych sklepach w Lęborku i w Bytowie dostaniecie produkt najwyższej jakości jakim bez wątpienia jest Muscle Pharm Combat Gainer Black w pojemności 2270 za jedyne 145 PLN!

Muscle Pharm Combat Weight Gainer skład

 

Oferta dostępna również w opcji wysyłek krajowych zagranicznych.

W sprawie wysyłek najlepiej kontaktować się z nami przez jeden fanpage’ów na facebooku:
PAPAJ BYTÓW: https://www.facebook.com/PapajLebork/
PAPAJ LĘBORK: https://www.facebook.com/PapajBytow
papaj-world_900x600_acf_cropped

WYSYŁKA ODŻYWEK ZA GRANICĘ!

09 grudnia 2016

W dzisiejszych czasów normalną sprawą jest, że ludzie, jeżdżą po świecie szukając swojego miejsca na Ziemi, w poszukiwaniu lepszego życia, czy też jak to bywa najczęściej typowo w celach zarobkowych. Cieszy nas niezmiernie to, że wielu z was przy każdej wizycie w Polsce odwiedza nasze sklepy robiąc zapasy na wyjazd. Dziekujemy! Jednak postanowiliśmy iść jeszcze krok dalej! Aby uniknąć wpadek, że kończy wam się ulubione białko i niezastąpiona kreatyna i jesteście zmuszeniu wydać kilkukrotnie większą kwotę na miejscu np. w Londynie, Berlinie, czy Sztokholmie (bo przecież bez supli nie da się spokojnie spać hehe) postanowiliśmy mocno skupić się na zakupach z wysyłką za granicę!

Cała procedura jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z nami tak jak zawsze to robicie- najłatwiej przez jeden z naszych fanpage’y na facebooku:

LĘBORK-> https://www.facebook.com/PapajLebork/

BYTÓW-> https://www.facebook.com/PapajBytów

ogólny -> https://facebook.com/wwwPapajSuplePL

lub email: kontakt@PapajSuple.pl

Koszt paczek kurierskich do 30kg w Europie dotychczas nie przekroczył 120 pln!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

voucher_900x600_acf_cropped-1

Voucher świąteczny

09 grudnia 2016

Zachęcamy wszystkich do zakupu oryginalnego i zawsze trafionego prezentu w postaci vouchera do wykorzystania w naszym sklepie.

Jest to prezent dla każdego, bo każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko szeroki zakres suplementów diety dla sportowców, ale również doskonałe suplementy na stawy, witaminy i elektrolity, więc często w tym celu odwiedzają nas osoby starsze.  Szeroki zakres niskokalorycznych, wysokobiałkowych, czy pozbawionych cukru  smakołyków będzie nie tylko dobrym, ale i rozsądnym pomysłem dla łasuchów.

Voucvhery możemy zakupić na dowolną kwotę, są ważne aż dwa miesiące od daty zakupu,  a wizualnie są w bardzo eleganckiej, świątecznej szacie graficznej.

Wszystkie vouvchery pakujemy w elegancką, przyozdobiona kopertę, wiec tak naprawdę są gotowym prezentem.

Istnieje możliwość zakupu voucherów na odległość-w tym celu prosimy o kontakt przez e-mail lub poprzez kontakt za pośrednictwem strony na facebooku.

PAPAJ-DORADCĄ-SUPLEMENTACJI-Z-CERTYFIKATEM-1_900x600_acf_cropped

Papaj doradcą suplementacji z certyfikatem!

09 grudnia 2016

W dniu 3.12.2016 na zaproszenie firmy Real Pharm oraz Europejskiego Centrum Sportu uczestniczyliśmy w  certyfikowanym szkoleniu z profesjonalnego doradztwa suplementacji, które odbyło się  w Poznaniu. Prowadzącym szkolenie był jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju, wykładowca ECS Rafał Baran., który legitymuje się 14 letnim doświadczeniem, w tym 8 lat współpracy z międzynarodowymi i zawodowymi sportowcami z różnych dyscyplin.

W szkoleniu uczestniczyły osoby z branży suplementów diety z całego kraju. W czasie szkolenia szczegółowo poznaliśmy specyfikację zarówno popularnych suplementów jaki i tych nieco bardziej „egzotycznych”, które rzadziej można zobaczyć na sklepowych półkach.

Kolejnym punktem szkolenia było odpowiednie dobranie suplementów pod kontem celu klienta. Prowadzący szkolenie precyzyjnie określił zarówno cały proces dobory i sprzedaży odpowiednich suplementów jaki i „serwis” po zakupie-co mniej więcej znaczy tyle, że w naszym sklepie nie tylko można zakupić suplementy, ale również zyskać profesjonalną poradę w całym ich zakresie.

Podsumowaniem szkolenia było szczegółowie omówienie suplementacji dla konkretnych grup sportowców, w różnych wariantach. Wśród szczegółowo omówionych były nie tylko przypadki przedstawicieli sportów sylwetkowych, czy siłowych, ale również np. zawodnicy sztuk walki, czy crossfiterzy i lekkoatleci.

Na koniec szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat profesjonalnego doradcy suplementacji.

2523_900x600_acf_cropped

Po co na suplementy diety?

09 grudnia 2016

Zacznijmy od tego, czym są suplementy diety?

Suplement diety to, zgodnie z ustawą o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia , środki spożywcze, które mają uzupełniać normalną dietę, są skoncentrowanym źródłem witamin, składników mineralnych i innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny. Są wprowadzane do obrotu w opakowaniach jednostkowych w formie umożliwiającej dawkowanie, a więc w postaci tabletek, drażetek, syropów itp. Suplementy diety jako środki spożywcze muszą mieć cechy i spełniać kryteria, za pomocą których charakteryzuje się żywność pod względem jakości sensorycznej, wartości odżywczej i bezpieczeństwa dla zdrowia konsumenta

Suplementy powinny być dodatkiem do diety, uzupełnieniem niezbędnych dla zdrowia składników. Szczególnie istotne są suplementy egzogenne, które nie mogą być wytwarzene przez dany organizm, a biorą udział w jego procesach biochemicznych. Wtedy trzeba dostarczyć je z otoczenia, najczęściej przez układ pokarmowy.

Jak to wygląda w przypadku osób żyjących aktywnie, czy wyczyonowo uprawiających sporto? Sportowcy powinni mieć specjalnie zbilansowaną dietę. Przy dużym wysiłku fizycznym sportowcy mają wysokie zapotrzebowanie nie tylko na kalorie, ale i na witaminy, czy minerały Niestety bardzo ciężko dostarczyć wszystkich niezbędnych składników z pożywienia i właśnie wtedy sięgamy po suplementy diety.

Teoretycznie można ograniczyć się do samej diety. Jednak wzbogacenie jej o odpowiednie suplementy jest korzystne dla organizmu poddawanego wyczerpującym treningom. Należy pamiętać, dobierając odpowiednie odżywki, że najważniejsze jest zdrowie sportowca. Ważne jest zatem, aby stosowane substancje były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zdrowia.

Właściwie dobrane i suplementy i dawkowanie, pomagają organizmowi na szybszy proces adaptacji wysiłkowej i poprawiają zdolności wysiłkowe. Jako, że podczas intensywnych treningów organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze, to właśnie suplementy mają na celu ich uzupełnienie. Nie bez znaczenia jest również ich wpływ na przyspieszenie procesu regeneracji organizmu. Stosowanie odżywek zwiększa również odporność na zmęczenie, poprawia koncentrację, i niejednokrotnie pobudza do działania.

Oferujemy również wysyłkę suplementów za granicę!
Kliknij i sprawdź sklep online