Newsy od Papaja

MMA FURIA BYTÓW, czyli dwa miesiące MMA w Bytowie za nami.

MMA FURIA BYTÓW

MMA FURIA BYTÓW, czyli dwa miesiące MMA w Bytowie za nami.

02 grudnia 2017

Dokładnie 2 października odbył się pierwszy trening MMA w Bytowie pod okiem head coach’a Artura Smarzyńskiego. Chwilę później do kadry trenerskiej dołączył Mateusz Pawlik, który zajmuje się stójkowymi umiejętnościami furiatów.

Aktualnie cała nasza grupa liczy ok 35 zawodników (w tym dwie zawodniczki). Cała grupa pracuje bardzo ciężko, a z treningu na trening widać ogromny progres  całej grupy.  MMA to nie bijatyka spod baru. To ogromny wkład pracy zawodników. Wyczerpująca rozgrzewka, ogromny zestaw ćwiczeń gimnastycznych, siłowych, kondycyjnych, które wykonujemy przeplatając je z technikami brazylijskiego jiu jitsu, zapasów, boksu, kickboxingu judo, czy muay thai.

Cele naszej ekipy są bardzo ambitne i już na początku przyszłego roku pierwsi reprezentanci bytowskiej sekcji MMA będą walczyć na turniejach sztuk walki zarówno w formule MMA jak i ADCC i K1. Dlatego też w trakcie realizacji są już klubowe stroje, które przygotuje dla nas renomowana firma Extreme Hobby.

W naszym klubie będą odbywały się seminaria prowadzone przez najlepszych zawodników i trenerów sztuk walki w Polsce (i nie tylko).

Grupa aktualnie trenuje 3 razy w tygodniu:

-PONIEDZIAŁEK 19:00-20:30 : SUBMISSION FIGHTING

-ŚRODA 19:00-20:30: K1

-CZWARTEK 19:00-20:30: MIXED MARTIAL ARTS (MMA)

Dodatkowo odbywają się poranne indywidualne zajęcia (BOKS, MMA, BJJ, K1).

Więcej informacji na temat zajęć uzyskacie w sklepie PAPAJ suplementy i odżywki w Bytowie na ul.Sikorskiego 15, poprzez klubowy fanpage:  https://www.facebook.com/MMAFURIABYTOW lub u trenera podczas treningu.

Oferujemy również wysyłkę suplementów za granicę!
Kliknij i sprawdź sklep online