Poznaj naszych sportowców

Papaj Team

Karol-Kruzel_900x600_acf_cropped

Karol Kruzel

Dyscyplina: Kickboxing, K-1

Karol Kruzel ze sportem związany jest od dziecka, lecz dyscypliną która została jego pasją jest kickboxing. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w szkole średniej w swojej rodzinnej miejscowości w Lęborku.  Następnie kontynuował treningi w czasie studiów w Gdańsku. W Trójmieście trafił do klubu Duet Gdansk , gdzie pod okiem trenera Rafała Kałużnego-wielokrotnego  Mistrza Świata pojawiły się pierwsze sukcesy Karola. Poprzedzone były one jednak poważną kontuzją, która w teorii wykluczała Karola z uprawiania jakiejkolwiek dyscypliny sportowej. Stało się jednak inaczej. Dzięki silnej woli i nastawieniu na sukces Karol wrócił jeszcze silniejszy.  Swój dorobek wzbogacił o liczne wygrane na Mistrzostwach Polski,  Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata. Na zawodowych ringach wygrał również 6 walk-zaledwie raz uznając wyższość rywala.

Aktualnie Karol kontynuuje karierę trenując pod okiem Rafała Kałużnego, a także w klubie Agoga Gym Lębork, gdzie jest trenerem sekcji K1. Karol Kruzel związany jest kontraktem zawodowym z federacją FEN.

Najważniejsze sukcesy:

 • Mistrzostwo Polski Młodzieżowców w Kickboxingu ,
 • Dwukrotny vicemistrz Polski seniorów w kickboxingu ,
 • Dwukrotny medalista Pucharu Świata ,
 • Medalista pucharu Europy w kickboxingu
 • Rekord zawodowy: 6-1
Paweł-Mielewczyk_900x600_acf_cropped

Paweł Mielewczyk

Dyscyplina: kulturystyka

Paweł Mielewczyk-kulturysta, trener personalny, doradca suplementacji zamiłowanie do sportu wykazywał już od najmłodszych lat i podobnie jak wielu młodych chłopaków najczęściej grał w piłkę nożną. Jako młody piłkarz wyróżniał się na boisku jednak 7 lat temu (2009) rozpoczął regularne treningi na siłowni.

I tutaj historia rozpoczyna się standardowo jak u wielu młodych chłopaków, Osiedlowa siłownia w piwnicy-podstawowy sprzęt w postaci ławeczki, kilku hantli i nie wielkiej ilości ciężarów. Sportowa mentalność Pawła i chęć ciągłego stawiania sobie kolejnych celów zainicjowała kolejne kroki.

Treningi przeniosły się na profesjonalną siłownie, Paweł systematycznie wzbogacał swoją wiedzę w zakresie dietetyki, suplementacji oraz  techniki i systemów treningowych nawiązując współpracę z czołowymi polskimi kulturystami.

Determinacja, silna wola i ciężka praca  zostały docenione w 2016 roku podczas debiutu Pawła na scenie kulturystycznej. Na debiutach odbywających się w Gdańskiej hali Amber Expo w czasie Fit Festivalu nasz kulturysta odniósł wielki sukces dochodząc do finału i ostatecznie zajmując w  nim 6 miejsce.

Aktualnie Paweł przygotowuje się do kolejnych startów, a jego priorytetem na rok 2017 są  Mistrzostwa Polski.

mateusz-pawlik_900x600_acf_cropped

Mateusz Pawlik

Dyscyplina: MMA, KICBOXING, K1

Mateusz Pawlik ze sportem związany jest od dziecka.  Przygodę ze sportem rozpoczął od piłki nożnej  grając w przyszkolnym klubie Ratusz Lębork. Wtedy to jego marzeniem byłoby zostać rasowym napastnikiem . Nad rozwojem sportowym Mateusza pieczę sprawowali w tym czasie  najwięksi specjaliści lęborskiej piłki nożnej Wojtek Pięta- Mistrz Polski w piłce halowej oraz Dariusz Nawrocki- trener przygotowania fizycznego. Już jako młody chłopak za każdym razem chciał zwyciężać.  W wieku 17 lat trafił na treningi sztuk walki u Mistrza Europy w kickboxingu Bartosza Kowalczuka. Pawlik to właśnie w nim widział swoje odbicie. Początki były trudne, nie wszystko udawało się od razu. Ambicja, determinacja i ciężka praca nie mogły zakończyć się porażką.  Mateusz odnalazł w sobie duszę wojownika i nigdy nie poddał się w doskonaleniu fajterskich umiejętności-ciągle chciał się rozwijać. Kolejnym krokiem w dążeniu do doskonałości były treningi pod okiem Piotra Kobylańskiego Mistrza Świata w K1, gdzie zyskał cenne doświadczenie i nowe umiejętności.  Gdy wydawało się, że nadszedł czas na sukcesy Pawlika nagle stał się ofiarą własnej ambicji i odniósł poważną kontuzje. Mateusz zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Kontuzja zadziałała na Pawlika jak płachta na byka. Wrócił po kontuzji bardzo zmotywowany. W imponująco szybkim czasie wrócił do wyśmienitej formy sprzed kontuzji i wtedy otworzył się worek z sukcesami Mateusza. Swój dorobek wzbogacił o liczne wygrane walki zarówno w formule MMA, jak i K1.

Aktualnie Pawlik kontynuuje karierę trenując pod okiem Karola Kruzel – trener K1, oraz Marcina Pionke – trener MMA, reprezentując barwy AGOGA GYM LĘBORK.

Rekord zawodowy K1: 1-0

Najważniejsze sukcesy :

 • vice Mistrz Polski Młodzieżowców Amatorskiego MMA
 • Zdobywca Pucharu Polski w kickboxingu
 • vice Mistrz Polski Północnej Seniorów  Amatorskiego MMA
 • vice Mistrz  Polski Północnej K1 Seniorów
15398805_1333084310066681_830050486_o_900x600_acf_cropped

Izabela Grzenkowicz

Dyscyplina: Crossfit, Zumba Fitness

Izabela Grzenkowicz, absolwentka AWFiS, od dziecka związana ze sportem. Do 18 roku życia z sukcesami trenowała biegi krótko dystansowe, gdzie jej największym sukcesem było  8 miejsce w mistrzostwach Polski. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synów, w których od najmłodszych lat szczepi zamiłowanie do sportu. Iza jest również instruktorem zumba fitness oraz zawodniczką crossfitu, w którym na bieżąco odnosi kolejne sukcesy.

Największe sukcesy:

 • 5 miejsce w cross games 3 miasto 2016r.
 • 2 miejsce cross games Wejher
 • 1 Zawodniczka biegów z przeszkodami Survival Rice
 • 2 miejsce październik 2015r. Runmageddon
 • 5 miejsce maj 2016r. Runmageddon wod
 • 1 miejsce maj 2016r. Runmageddon wod
 • 3 miejsce wrzesień 2016r. Bieg twardego 1 miejsce 2015r.
 • Mud Max dolina Charlotte 3 miejsce październik 2016r.

Oferujemy również wysyłkę suplementów za granicę!
Kliknij i sprawdź sklep online